niemodny.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
niemodny.blog.bielsko.pl/rss

Oglądaliście eliminacje Polskich artystów do Eurowizji, ja nie, ale wiem, że wygrała Kasia Moś. Postanowiłam więc teraz się jej bliżej przyjrzeć. Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że ma ładny głos i do tego ładnie śpiewa. Z tego, co wiem, starała się o to, żeby wystąpić na Eurowizji 3 razy. Aż wreszcie się jej udało. Może w ten sposób uda jej się wygrać?
2017-02-20 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Gdy jest problem z fizjologią

  
Trochę mi głupio, ale odkąd jestem w gipsie, to nie mogę się samodzielnie poruszać i aby nie nadużywać pomocy innych. Muszę chwilowo korzystać z pieluchomajtek. Szukając odpowiednich, trafiłam na ten poradnik http://zakupowyporadnik.pl/jakie-pieluchomajtki-dla-doroslych/ są bardzo wygodne w użytkowaniu i nie przywierają do ciała. Jeśli chcecie poznać inne cechy tych pomocnych w życiu akcesoriów.
2017-02-20 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Powrót do domu.

  

Nie uwierzycie, ale kilka dni temu wyszłam już ze szpitala i teraz leżę sobie spokojnie w domu:D
Mam dostęp do budyniu i wszystkich słodyczy świata nawet nie wiecie, jak się cieszę. Mogę swobodnie przyjmować gości, kiedy chce i do której chce :) Iść spać, o której chce:P Żyć nie umierać. Serio, bardzo tęskniłam już za domem.

2017-02-20 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Czekoladowe zachcianki.

  

Mam ochotę na budyń czekoladowy, szkoda, że nie mogę w szpitalu jeść takich rzeczy.:(jak wrócę, to sobie odbiję. Dobrze, że chociaż mam komórkę to napiszę do mamy SMS-a, żeby przyniosła mi czekoladę. Od jednej kostki nic mi się nie stanie. :P. Mam tutaj jedną koleżankę, z którą gramy razem w karty, najczęściej w tysiąca lub makao.

2017-02-06 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Interesuję się muzyką alternatywną, choć nie mam jakiegoś ulubionego zespołu. Słucham często radia. Najbardziej lubię Polskie radio czwórka, bo mają tam bardzo różne audycje takie jak na przykład Absolutnie niepoważni, gdzie sławne osoby, wykonują rózne zadania zadane przez prowadzących. Czasem jest mega śmiesznie i mogę się uśmiechnąć, a ostatnio robię to bardzo rzadko.

2017-02-06 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Informacje:


Pasjonatka starych przedmiotów. Miłośniczka muzyki i polskich filmów.

Archiwum:


2017
» marzec (4)
» luty (7)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 3453
Newsów: 11
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Niemodny blog., blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała